środa, 21 listopada 2012

Hej ♥

Witam moze na pierwszym miejscu postawie, przedstawienie się. Więc jestem Directioner ( czyli ktos wiecej niż tylko fan One Direction ) Mam na imie Aśka a moja imie Directioner to Niallerowa ;* Kocham 1D (One Direction) dlatego też postanowaiłam założyć już swój 3 blog o nich... Na tym blogu będą opowiadania o nich, imaginy +18 a także normalne ;D Na zamówienie napisze z kims kto będzie chciał :) A wiec mam nadzieje, że wam się spodoba :) xx  


Pozdrawiam ~Niallerowa ;* xx

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz